BODY WORLDS i Targi kosmetyczne BEAUTY FORUM 2023

W dniu 01 kwietnia słuchacze kierunków technik masażysta, podolog, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny oraz technik dentystyczny brali udział w wyjeździe do Warszawy na wystawę Body Words oraz targi kosmetyczne.

Najliczniej odwiedzana na świecie naukowa wystawa, autorstwa prof. Gunthera von Hagensa anatoma, wynalazcy, nauczyciela oraz orędownika zdrowia, który stworzył estetyczne plastynaty całego organizmu. Dzięki nim mamy możliwość wnikliwego zapoznania się z fantastyczną tematyką ciała.

BODY WORLDS – VITAL celebruje potencjał ludzkiego ciała w ruchu poprzez estetyczną prezentację jego nieskazitelnej formy i złożonych funkcji. Wystawa prezentująca autentyczne ludzkie ciała i fascynujące instalacje multimedialne, prezentuje ludzki organizm w zdrowiu i w chorobie. Porównuje zdrowe ciała z ciałami, które uległy różnorodnym chorobom i schorzeniom. Słuchacze mieli możliwość poznania zmian zachodzących w ludzkim ciele – od poczęcia, poprzez okres niemowlęcy, dzieciństwo, dojrzałość, aż po jesień życia.

Targi kosmetyczne BEAUTY FORUM 2023 to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty.

Nasze słuchaczki miały okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i innowacjami w dziedzinie kosmetyki.

Julia Birycka

Agata Jaszczuk

Tamara Piereświet-Sołtan

keyboard_arrow_up