Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie  roku szkolnego w naszej szkole miało miejsce w środę  01.09.2021r. Pani dyrektor Grażyna Citko wyraziła radość z faktu, że nauczanie będzie realizowane w trybie stacjonarnym oraz dumę ze zdobytych osiągnięć słuchaczy i nauczycieli, pomimo trudnego czasu pandemii. Pani dyrektor podkreśliła, że w życiu zawsze najważniejsze są relacje z drugim człowiekiem, wrażliwość na potrzebę innych i gotowość pomocy.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością – pan Marek Malinowski, członek Zarządu Województwa Podlaskiego, pani dr Ewa Piotrowska – Lipska, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Białymstoku, pani Elżbieta Mikulska, prezes Oddziału ZNP w Białymstoku.

Członek Zarządu Województwa Podlaskiego, pan  Marek Malinowski, z okazji inauguracji roku szkolnego, w imieniu własnym i całego Zarządu Województwa Podlaskiego, życzył nauczycielom sukcesów wychowawczych oraz cierpliwości wobec uczniów. Zwracając się do uczniów placówki życzył, by szkoła była dla nich także miejscem realizacji pasji oraz zainteresowań.

Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych oferuje zdobycie wykształcenia na kilkunastu kierunkach, przyjazną atmosferę, szereg udogodnień oraz możliwość zakwaterowania w szkolnym internacie.

keyboard_arrow_up